Po absolvování tříletého intenzivního studia nejstarší medicíny světa, indické ájurvédy, nabízím poradenství za účelem udržení či zlepšení zdraví, odstranění nemocí a jejich příčin či obecně za účelem zkvalitnění života.

Na rozdíl od běžného lékařského vyšetření se ájurvédské konzultace odehrávají v pro nás nezvyklé partnerské pozici „terapeut – pacient“, kdy se očekává  jistá aktivita na straně pacienta. Každý terapeut má jiný přístup a tak je potřeba hledat, kdo nám vyhovuje. Mně velice oslovuje přístup mé učitelky a ve světě vážené ájurvédské lékařky MUDr. Martiny Ziskové, který se neorientuje pouze na úpravu jídelníčku a doporučení bylin, jak tomu často bývá v jiných poradnách. Náš náhled vychází z hlubších znalostí této úžasně moudré medicíny, která zahrnuje všechny oblasti našeho žití - stravu, životní styl, mysl. Mnohdy je náš zdravotní problém vyjádřením nehmotných příčin, proto se v rámci terapie díváme i na tyto hlubší souvislosti. A tak ájurvédská konzultace není jen o pulzové diagnostice, úpravě jídelníčku a denního režimu, ale i o hledání mnohdy nefyzických příčin našich problémů, psychologii duše a vnitřní práci na sobě samém.

Mohu nabídnout dobrou radu a doporučení, jejich následování bude na vás … z tohoto důvodu je poradenství založeno na principu vzájemné spolupráce. 

Konzultace trvá v rozmezí 90 - 120 minut a cena činí 1000 Kč.

Součástí konzultace bývají mnohdy i ájurvédské terapie, o nichž se blíže dočtete v sekci masáže a terapie.

Více na provizorním webu  www.ajurvedskaterapie.cz

 

 

 

 

o C Co zahrnuje konzultace?Co zahrnuje konzultace?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TOPlist