FYZIOREGENERAČNÍ STIMULACE ZAKRYTOU MASÁŽÍ (tzv. COVER MASÁŽ REIKI)

 

Tato energetická Reiki masáž představuje diagnosticko-harmonizační terapii doteky, tlaky a protahováním svalových řas.

 

Jedinečná metoda bezolejové masáže prováděná výhradně přes deku (cover) bez doteku na holou kůži. Lze provádět plnohodnotně i ve volném oblečení. Přesné diagnostické možnosti pro maséra. Hluboce relaxační, samovolné výrazně harmonizační (očistné) a léčebné účinky pro klienty.

Slouží k diagnostice sekundárních projevů uváděných potíží a odstranění  jejich primárních příčin,  zpravidla projevujících se na jiné části těla  či  mající původ v psychice.
 

Působí příznivě při celkovém fyzickém a psychickém vyčerpání, uvolňuje napětí ve svalech a kloubech, uvolňuje lymfatický a nervový systém, vyrovnává dysbalance mezi levou-pravou a horní-dolní polovinou těla, zprostředkovává masírovanému setkání s energií jeho celého těla, čímž získává pocit znovuzrození, harmonie či načerpání energie. Prostřednictvím působení  na všechny meridiány ( energetické akupresurní dráhy ) těla má výrazný vliv na funkci vnitřních orgánů, které považujeme za energetickou továrnu lidského organismu, v níž dochází při látkové výměně k vytváření energie potřebné k tomu, aby  lidský organismus mohl správně fungovat. Tato masáž uvolňuje energetické bloky a tím pomáhá obnovit  spojení přerušené jednostranným přetěžováním či nepoužíváním postižených míst či orgánů těla s centrálním nervovým systémem, který tak získá informaci o dané poruše a následně může spustit samoregenerační procesy čistění, obnovy a tvorby ochrany postižené oblasti. 

Jedná se o masáž, která umožní pracovat masérovi i masírovanému v hlubší rovině prožitku. Tato rovina bývá nazývána též hladinou alfa, kdy se tělo a mysl uvede do příjemného plně relaxovaného stavu mezi bděním a spánkem. Slouží k uvědomění si příčin vznikajících potíží, se kterými pak lze lépe pracovat.

Jako součást léčebné intuitivní masáže trvá cca 10-30 minut, jako samostatná procedura trvá cca 45- 50 minut.

 

                                                                        

 

 
TOPlist