nejen RELAXAČNÍ A ENERGETICKÉ MASÁŽE

Jedná se o LÉČEBNÉ INTUITIVNÍ masáže, kde se důraz klade především na DOTEK jako na základní lidskou potřebu. Doteky jsou životodárné, dávají pocit bezpečí, zvyšují sebedůvěru, mají vliv na naši imunitu, zmírňují bolest, úzkost i depresi, dokáží snížit krevní tlak a mnoho dalšího. 

Tyto masáže představují speciální terapeutickou metodu vycházející z rozmanitých masážních technik a metod, z aromaterapie,  jógy a starodávného indického učení ájurvédy. Zlepšují náladu a pomáhají léčit depresivní stavy, uvolňují svalové napětí a harmonizují energetické dráhy v těle.   Mají hluboký léčivý účinek a jsou vždy přizpůsobeny potížím klienta a jejich souvislostem. 

Vlastní masáži předchází úvodní rozhovor za účelem tzv. tiché diagnostiky příčin  potíží klienta, poté následuje návrh postupu při masáži a na závěr  setkání doporučím, co dělat, aby si  od případných akutních potíží mohl klient pomoci sám, popř. jej informuji  o prevenci a způsobech, jak potížím předcházet. Setkání lze po předchozí domluvě doplnit ukázkou kondičních či jógových cviků adekvátních  potížím klienta, aby jim mohl předcházet samostatně, případně si pomoci při jejich znovuobjevení.

Každé setkání je šité individuálně na míru momentálnímu rozpoložení klienta, přičemž je samozřejmostí, že si na jednotlivé klienty  vyhrazuji vždy dostatek času, jelikož spěch přináší stres a disharmonii. 

K masáži používám výhradně panenské za studena lisované oleje té nejvyšší kvality (nejčastěji sezamový, kokosový či olivový), a to v kombinaci s bylinami a éterickými oleji. Bylinný olej má prospěšné antioxidační vlastnosti, výborně vyživuje kůži, pomáhá chránit pokožku před vnějšími vlivy a v závislosti na jeho složení pomáhá uvolnit tělo i mysl. Relaxační účinek je doplněn přikládáním nahřátých ručníků na právě nemasírované části těla.

Při opakovaných návštěvách může klient zažít vždy něco jiného, zpravidla stále hlubšího, čímž získává nový pohled na souvislosti svého zdraví a života.

Návštěva s částečnou masáží problémových partií trvá přibližně 50-90 minut dle rozsahu potíží, masáž celého těla maximálně 110 minut.

Absolutní kontraindikací jsou horečnatá, infekční a akutní zánětlivá onemocnění, hemofilie, leukémie, nádorová onemocnění, opilost, bakteriální onemocnění kůže.

 

                                                                                                                                                                                                                    

 

 

 
TOPlist