Masáž lávovými kameny

-  královna mezi masážemi

Masáž lávovými kameny je starodávná masáž, která výborně působí na zdraví a duševní pohodu člověka. Řadí se mezi nejluxusnější masáže. Uvolňuje zablokované a neprůchodné energetické dráhy, posiluje činnost jednotlivých orgánů, povzbuzuje krevní a lymfatický oběh a pomáhá odplavovat nežádoucí a škodlivé látky ven z těla. Tato masáž umí posílit imunitní systém, regulovat trávení, zrychlit metabolismus. Díky prudké detoxikaci má i zeštíhlující efekt a významně snižuje celulitidu.Teplo pronikající z lávových kamenů do svalů uvolňuje tkáně a zlepšuje jejich zásobování výživnými látkami. Velmi dobře pomáhá  při potížích se soustředěním a spánkem, odstraňuje stres a svými účinky určitě uspokojí i ty nejnáročnější klienty.

K masáži se používají speciální nahřáté lávové kameny, které výborně akumulují teplo a  zároveň mají i mimořádně silnou energetickou vibraci. Příjemné uvolňující teplo  z  kamenů se rozlévá do každé části těla masírovaného, který ještě dlouho po masáži bude cítit jeho blahodárný účinek.

Masáž lávovými kameny je výbornou relaxací. Teplo sálající z hladkého kamene prostupuje do organizmu až 3 cm hluboko. Ovlivňuje fyziologické procesy, uvolňuje a odstraňuje nervozitu a stres, nespavost a další problémy, které souvisejí s vysokými nároky na psychiku. Přináší celkové uklidnění. Na tělesné úrovni pomáhá teplo z kamenů uvolňovat ztuhlé svaly, bloky, křeče.

Správně provedená masáž dovede klienta  k absolutní relaxaci a mnohdy ho i ukolébá k posilujícímu spánku.

Mimořádně silné jsou i kosmetické účinky této masáže. Prohřáté tělo dokonale vstřebá esenciální výživný olej, který tak působí více hloubkově než při klasické masáži. Teplo otevře póry, masáž zvláční pokožku. Po masáži pokožka zůstává hydratovaná a jemná.

Trvání masáže: od 50 minut

Pocity a účinky vydrží po několik dnů. Masáž je určena pro všechny věkové kategorie. Nedoporučuje se však těhotným ženám  a lidem, kteří jsou citliví na teplo, mají křečové žíly či silná kožní, infekční a zánětlivá onemocnění, cukrovku, epilepsii, ani lidem s neléčeným vysokým krevním tlakem!

Neprovádí se v horkých letních dnech.

 

 

TOPlist